After-baner-1800x500_1200x500-2
a3
a4
a5
a2
a1

ADCAMP-LOGO-datum

Duben 2016 patří AdCampu!

Již po sedmé přinášíme do Zlína ojedinělou Mezinárodní konferenci marketingu v turismu AdCamp 2016, která se zaměřuje především na destinační marketing, place branding a marketing služeb v turismu. Zlínské kongresové centrum se tak 14. a 15. dubna 2016 promění na hluboce inspirativní místo plné tematického know-how a praktických case studies, propojených tématem „LOVE FOR BRAND“ aneb Když se z vaší značky stává srdeční záležitost.

Z úst předních zahraničních i českých osobností turismu se, kromě odpovědi na základní otázku „Co udělat, aby si zákazník Vaši destinaci zamiloval?“, dozvíte, jaké kroky vedou k tvorbě úspěšných „love brandů“. Společně pak odhalíme, kdo a co stojí za oblibou turisticky nejúspěšnějších míst a měst. Poradíme, jak se stát reálnou destinací snů a za pomoci case studies zkušených matadorů z řad provozovatelů služeb nahlédneme pod pokličku silného nástroje zvaného kvalita služeb.

Celým programem této dvoudenní marketingové události provede účastníky oceňovaný televizní moderátor České televize Daniel Stach a pozvání přijal i speciální host, známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Kromě prvního dne plného tematických přednášek AdCamp opět přináší možnost celý druhý den pracovat na interaktivních workshopech pod vedením zkušených lektorů z tuzemska i zahraničí. Již tradičně bude součástí i studentská sekce, tedy soutěž pro studenty vysokých škol se specializací na turismus, multimediální komunikace či regionální rozvoj.

Vydejte se s námi na cestu kolem světa značek a služeb v turismu a poznávejte tajemství úspěchu pod vedením těch nejlepších průvodců.Aktuality

  • Jak se tvořil love brand Vysoké Tatry

    Myslíte, že je možné z nekonkurenceschopné destinace vytvořit jeden z top evropských horských resortů? Odpověď Juraje Chovaňáka zní „ANO“, jelikož právě pod jeho taktovkou se rozvíjel R...

  • PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP

    Žhavou novinkou letošního ročníku je i online přihlášení na workshopy. Budete se tak moci přihlásit na svůj oblíbený workshop z pohodlí domova....

  • Další hvězda na AdCampu

    Pokud jste doposud zvažovali svou účast na AdCampu 2016, nyní Vám dáme pádný důvod, proč kliknout rovnou na tlačítko „Registrace“. Je jím Miguel Trindade Silvestre, výkonný ředitel Óbidos ...

Můžete se těšit na tyto lektory

malcolm

Malcolm Allan/ GB

S tím, jak proměnit pouhý bod na mapě ve vyhledávaný love brand, má více než 40 let zkušeností. V roce 2002 založil PLACEBRANDS – první place brandingovou agenturu na světě, která vytváří značky pro turistické destinace a iniciativu pro obnovu měst a jejich hlavních částí. V současnosti pracuje jako výkonný ředitel společnosti PLACEMATTERS LIMITED a specializuje se na tvorbu strategií v oblasti destinačního brandingu po celém světě. Je čestným členem a poradcem mnoha organizací či vyučujícím na londýnské UK Academy of Urbanism.

seisdedos

Gildo Seisdedos/ ES

Je uznávaným profesorem na IE Business School v Madridu, kde se kromě přednášení zabývá i výzkumem a poradenskou činností v oblasti územního plánování, místní politiky a městského marketingu. Vydal mezinárodně úspěšnou knihu „How to Manage Twenty-first Century Cities“, ve které pojednává o možnostech, jak může město obstát v novém konkurenčním prostředí, jak by mělo plánovat úspěšnou strategii prosazování rozvoje a také jak utvářet kvalitní destinační branding.

zdenek

Zdeněk Pohlreich/ CZ

Od roku 2009 je jeho jméno synonymem nekompromisního soudce kvality služeb v klasických vesnických hospodách i pětihvězdičkových restauracích. Pořady jako Ano, šéfe!, Na nože! či Rozpal to, šéfe! jsou divácky velmi oblíbené a kromě humoru v nich pravidelně dokazuje, proč získal několik celosvětových kuchařských ocenění.

miguel na web

Miguel Silvestre/ P

Výkonný ředitel designového centra Óbidos Technology Park v Portugalsku a zároveň zástupce města Óbidos v evropském programu URBACT Network se při své práci řídí heslem „Innovation is creativity with a job to do…”. Zabývá se tvorbou a implementací destinačních strategií, jejichž cílem je změna obchodní dynamiky místa prostřednictvím kreativity a diferenciovaného přístupu. „Vše je pouze o lidech a neexistuje žádná náhrada kvalitní mezilidské konverzace. Má náplň práce spočívá v překonávání hranic mezi nerovnými příležitostmi a nedůvěrou v budoucnost. Pochybnosti nahrazuji řešením, které buduje vazby mezi lidmi a dává prostor realizaci snů a nápadů.“

dolanska

Nora Dolanská/ CZ

Od února 2013 je ředitelkou Pražské informační služby – Prague City Tourism. Předtím působila na pražském magistrátu jako koncepční specialistka pro kulturu a cestovní ruch a sedm let vedla pobočku agentury CzechTourism ve Vídni. Bohaté zkušenosti má i z Asociace českých cestovních kanceláří nebo Německé centrály pro cestovní ruch, jejíž českou odnož založila v 90. letech v Praze a následujících 5 let úspěšně řídila. Aktivně přednáší na katedře marketingové komunikace a public relations Fakulty sociálních věd UK a v roce 2014 obdržela vysoce ceněný titul Osobnost cestovního ruchu.

lastovka

Petr Laštovka/ CZ

Pomyslný otec projektu iprima.cz, specialista na digitální reklamu, strategic planner a od září 2015 nový předseda Digi sekce Asociace komunikačních agentur. Ve své přednášce zúročí vše, co se za léta praxe pro společnosti O2 či Ogilvy Group naučil a řeč dozajista přijde i na otázky, zabývající se nejúspěšnějšími značkami všech dob.

palatkova new

Monika Palatková/ CZ

Ve společnosti CzechIt –Institute for Strategic vedla zpracování marketingové strategie České republiky na zahraničním trhu. Stíhala zároveň přednášet na VŠO v Praze, konzultovat a vydávat knihy, za což získala Cenu nakladatelství GRADA pro autorku nejlepších publikací v oboru ekonomie a podnikání. Od roku 2015 působí na pozici ředitelky České centrály cestovního ruchu – CzechTourism. Za své úspěchy na poli turismu získala v letošním roce, dle hodnocení odborné veřejnosti, prestižní ocenění „Osobnost cestovního ruchu 2015“.

psotka

Petr Psotka/ CZ

V současnosti výkonný ředitel a jednatel Vinařského Institutu, kde kromě kompletní realizace vzdělávacích programů zajišťuje i marketingové projekty v oblasti vinařského turismu, zejména pak TOP Vinařský cíl.

VLASAK

Petr Vlasák/ CZ

Ještě před tím, než se Petr Vlasák stal kreativním ředitelem agentury Comtech, pracoval pro síťové giganty jako Saachi & Saatchi ,DDB Prague nebo Grey Praha. Za dobu působení v reklamní branži se stal uznávanou osobností, o čemž svědčí nespočet kreativních ocenění (PIAF, Louskáček, Cannes Lions Diploma, Effie a další). V současnosti je prezidentem Creative Copywriters Clubu a vyučuje na škole reklamní a umělecké tvorby Michael.

plch-web

Vlastimil Plch/ CZ

Z chátrajícího venkovského sídla aristokratické rodiny Thurn-Taxisů vytvořil pětihvězdičkový hotel – Chateau Mcely, jenž navíc nabízí i exkluzivní lázeňské pobyty a špičkovou kuchyni, několikrát oceněnou na gastronomických soutěžích. Jako jedno z mála zařízení tohoto typu získal zámek vyznamenání za ekologii projektu a jeho ředitel, krom dalších cen, i titul Green Manager roku 2009.

chaloupkova

Markéta Chaloupková/ CZ

Jako čerstvá absolventka Filozofické fakulty Univerzity Karlovy sbírala pracovní zkušenosti v nakladatelství a následně působila v telekomunikační společnosti. S cestovním ruchem ji spojila až práce v agentuře CzechTourism, kam nastoupila v roce 2006. Před 6 lety vyměnila destinační PR za marketingové projekty a v červenci minulého roku byla jmenována do funkce ředitelky marketingového odboru.

vojta

Josef Vojta/ CZ

Nezávislý konzultant v oblasti marketingových strategií a řízení značek, jenž externě vyučuje na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Dlouhodobě působil na pozici generálního ředitele mezinárodních komunikačních agentur TBWA/Praha a TBWA/Bratislava. Byl rovněž součástí týmu McCann. Jeho rukama prošlo mnoho různých světových značek jako například Apple, Nivea, Adidas nebo Tchibo.


Juraj Chovaňák/ SK

Je expertem na horskou turistiku a v posledních deseti letech se zabývá řízením marketingové komunikace turistického regionu Vysoké Tatry. Během této doby se mu podařilo z nekonkurenceschopné destinace, postižené přírodní katastrofou, vytvořit jeden ze špičkových evropských horských resortů. O své přístupy a zkušenosti v oblasti destinačního marketingu a brand buildingu se podělí exkluzivně na AdCampu!


prihlasky3

Řekli o nás

AdCamp V ČÍSLECH

JSME TADY S VÁMI JIŽ 7 LET!

7

LET

987

Hodin přednášek

167

Přednášejících

8962

Návštěvníků

KONFERENCE BYLA REALIZOVÁNA ZA PŘISPĚNÍ PROSTŘEDKŮ STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR Z PROGRAMU MINISTERSTVA PRO MÍSTNÍ ROZVOJ

mmr_cr_rgb

POD ZÁŠTITOU

partneri-loga-pod-zastitou

SPOLUORGANIZÁTOR A HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

logo-cot

Partneři

logo12

logo8

logo19

logo4

logo7

logo9

logo3

logo17

logo20

logo18

logo2

logo5

logo10

logo11

logo

logo14

logo25

Mediální partneři

logo-kudy

logo6

logo15

logo16

logo13

logo-student24

logo22

logo21

logo23

Partneři studentské sekce

logo-student

logo-student2

logo-student3

logo-student4

logo-student5

Bez názvu-1

logo-student6

logo-student7

logo-student8

logo24 kopie

logo-student9

logo-student10

logo-student11

logo-student12

logo-student12

logo-student13