Mezinárodní konference AdCamp se již od svého počátku zaměřuje na DESTINAČNÍ MANAGEMENT, PLACE BRANDING a MARKETING SLUŽEB V TURISMU.

AdCamp však není klasickou konferencí.

Lektory konference nejsou pouze EXPERTI z oboru, ale velký prostor poskytujeme i ERUDOVANÝM PROFESIONÁLŮM ze souvisejících oblastí, kteří vždy přinášejí NOVÉ a mnohdy UNIKÁTNÍ pohledy na turismus.Témata konference

Hlavní téma: Love for Brand

Jak se stát destinací snů?

Detailní pohled na destinace, které se těší mimořádné oblibě.

Kvalitou služeb k silné značce

Zaostřeno na místa se špičkovou úrovní služeb a role kvality při budování značky.

Značky srdci blízké

Marketing nejúspěšnějších značek, které návštěvníci milují.

Lektoři

malcolm

Malcolm Allan/ GB

S tím, jak proměnit pouhý bod na mapě ve vyhledávaný love brand, má více než 40 let zkušeností. V roce 2002 založil PLACEBRANDS – první place brandingovou agenturu na světě, která vytváří značky pro turistické destinace a iniciativu pro obnovu měst a jejich hlavních částí. V současnosti pracuje jako výkonný ředitel společnosti PLACEMATTERS LIMITED a specializuje se na tvorbu strategií v oblasti destinačního brandingu po celém světě. Je čestným členem a poradcem mnoha organizací či vyučujícím na londýnské UK Academy of Urbanism.

seisdedos

Gildo Seisdedos/ ES

Je uznávaným profesorem na IE Business School v Madridu, kde se kromě přednášení zabývá i výzkumem a poradenskou činností v oblasti územního plánování, místní politiky a městského marketingu. Vydal mezinárodně úspěšnou knihu „How to Manage Twenty-first Century Cities“, ve které pojednává o možnostech, jak může město obstát v novém konkurenčním prostředí, jak by mělo plánovat úspěšnou strategii prosazování rozvoje a také jak utvářet kvalitní destinační branding.

zdenek

Zdeněk Pohlreich/ CZ

Od roku 2009 je jeho jméno synonymem nekompromisního soudce kvality služeb v klasických vesnických hospodách i pětihvězdičkových restauracích. Pořady jako Ano, šéfe!, Na nože! či Rozpal to, šéfe! jsou divácky velmi oblíbené a kromě humoru v nich pravidelně dokazuje, proč získal několik celosvětových kuchařských ocenění.

miguel na web

Miguel Silvestre/ P

Výkonný ředitel designového centra Óbidos Technology Park v Portugalsku a zároveň zástupce města Óbidos v evropském programu URBACT Network se při své práci řídí heslem „Innovation is creativity with a job to do…”. Zabývá se tvorbou a implementací destinačních strategií, jejichž cílem je změna obchodní dynamiky místa prostřednictvím kreativity a diferenciovaného přístupu. „Vše je pouze o lidech a neexistuje žádná náhrada kvalitní mezilidské konverzace. Má náplň práce spočívá v překonávání hranic mezi nerovnými příležitostmi a nedůvěrou v budoucnost. Pochybnosti nahrazuji řešením, které buduje vazby mezi lidmi a dává prostor realizaci snů a nápadů.“

dolanska

Nora Dolanská/ CZ

Od února 2013 je ředitelkou Pražské informační služby – Prague City Tourism. Předtím působila na pražském magistrátu jako koncepční specialistka pro kulturu a cestovní ruch a sedm let vedla pobočku agentury CzechTourism ve Vídni. Bohaté zkušenosti má i z Asociace českých cestovních kanceláří nebo Německé centrály pro cestovní ruch, jejíž českou odnož založila v 90. letech v Praze a následujících 5 let úspěšně řídila. Aktivně přednáší na katedře marketingové komunikace a public relations Fakulty sociálních věd UK a v roce 2014 obdržela vysoce ceněný titul Osobnost cestovního ruchu.

lastovka

Petr Laštovka/ CZ

Pomyslný otec projektu iprima.cz, specialista na digitální reklamu, strategic planner a od září 2015 nový předseda Digi sekce Asociace komunikačních agentur. Ve své přednášce zúročí vše, co se za léta praxe pro společnosti O2 či Ogilvy Group naučil a řeč dozajista přijde i na otázky, zabývající se nejúspěšnějšími značkami všech dob.

palatkova new

Monika Palatková/ CZ

Ve společnosti CzechIt –Institute for Strategic vedla zpracování marketingové strategie České republiky na zahraničním trhu. Stíhala zároveň přednášet na VŠO v Praze, konzultovat a vydávat knihy, za což získala Cenu nakladatelství GRADA pro autorku nejlepších publikací v oboru ekonomie a podnikání. Od roku 2015 působí na pozici ředitelky České centrály cestovního ruchu – CzechTourism. Za své úspěchy na poli turismu získala v letošním roce, dle hodnocení odborné veřejnosti, prestižní ocenění „Osobnost cestovního ruchu 2015“.

psotka

Petr Psotka/ CZ

V současnosti výkonný ředitel a jednatel Vinařského Institutu, kde kromě kompletní realizace vzdělávacích programů zajišťuje i marketingové projekty v oblasti vinařského turismu, zejména pak TOP Vinařský cíl.

VLASAK

Petr Vlasák/ CZ

Ještě před tím, než se Petr Vlasák stal kreativním ředitelem agentury Comtech, pracoval pro síťové giganty jako Saachi & Saatchi ,DDB Prague nebo Grey Praha. Za dobu působení v reklamní branži se stal uznávanou osobností, o čemž svědčí nespočet kreativních ocenění (PIAF, Louskáček, Cannes Lions Diploma, Effie a další). V současnosti je prezidentem Creative Copywriters Clubu a vyučuje na škole reklamní a umělecké tvorby Michael.

plch-web

Vlastimil Plch/ CZ

Z chátrajícího venkovského sídla aristokratické rodiny Thurn-Taxisů vytvořil pětihvězdičkový hotel – Chateau Mcely, jenž navíc nabízí i exkluzivní lázeňské pobyty a špičkovou kuchyni, několikrát oceněnou na gastronomických soutěžích. Jako jedno z mála zařízení tohoto typu získal zámek vyznamenání za ekologii projektu a jeho ředitel, krom dalších cen, i titul Green Manager roku 2009.

chovanak-web

Juraj Chovaňák/ SK

Je expertem na horskou turistiku a v posledních deseti letech se zabývá řízením marketingové komunikace turistického regionu Vysoké Tatry. Během této doby se mu podařilo z nekonkurenceschopné destinace, postižené přírodní katastrofou, vytvořit jeden ze špičkových evropských horských resortů. O své přístupy a zkušenosti v oblasti destinačního marketingu a brand buildingu se podělí exkluzivně na AdCampu!

vojta

Josef Vojta/ CZ

Nezávislý konzultant v oblasti marketingových strategií a řízení značek, jenž externě vyučuje na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Dlouhodobě působil na pozici generálního ředitele mezinárodních komunikačních agentur TBWA/Praha a TBWA/Bratislava. Byl rovněž součástí týmu McCann. Jeho rukama prošlo mnoho různých světových značek jako například Apple, Nivea, Adidas nebo Tchibo.

KONFERENCE BYLA REALIZOVÁNA ZA PŘISPĚNÍ PROSTŘEDKŮ STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR Z PROGRAMU MINISTERSTVA PRO MÍSTNÍ ROZVOJ

mmr_cr_rgb

POD ZÁŠTITOU

partneri-loga-pod-zastitou

SPOLUORGANIZÁTOR A HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

logo-cot

Partneři

logo12

logo8

logo19

logo4

logo7

logo9

logo3

logo17

logo20

logo18

logo2

logo5

logo10

logo11

logo

logo14

logo25

Mediální partneři

logo-kudy

logo6

logo15

logo16

logo13

logo-student24

logo22

logo21

logo23

Partneři studentské sekce

logo-student

logo-student2

logo-student3

logo-student4

logo-student5

Bez názvu-1

logo-student6

logo-student7

logo-student8

logo24 kopie

logo-student9

logo-student10

logo-student11

logo-student12

logo-student12

logo-student13